top of page

OBCHODNÍ PODMÍNKY

Podmínky dopravy

PODMÍNKY DOPRAVY

Jsem oddíl s podmínkami dopravy. Je to ideální místo, kde můžete zákazníky informovat o způsobech dopravy, balení a nákladech. Použijte jednoduchý jazyk, vytvořte vzájemnou důvěru a zajistěte si loajalitu zákazníků!

 

Jsem druhý odstavec oddílu s podmínkami dopravy. Kliknutím přidáte vlastní text a upravíte mě. Stačí kliknout na „Upravit text“ nebo na mě dvakrát kliknout a můžete přidat podrobné zásady a změnit font. Toto je ideální místo, kde můžete vyprávět svůj příběh a ještě o sobě něco říct .

Podmínky vrácení

PODMÍNKY VRÁCENÍ

Jsem oddíl s podmínkami vrácení zboží. Toto je ideální místo, kde zákazníkům můžete sdělit, co dělat v případě, že si nákup rozmysleli nebo s produktem nejsou spokojení. Přímočaré podmínky vrácení nebo výměny zboží představují skvělý způsob, jak vytvořit vzájemnou důvěru a ujistit zákazníky, že se nemusí bát nakupovat.

 

Jsem druhý odstavec vašich podmínek vrácení a výměny zboží. Kliknutím sem přidáte vlastní text a upravíte si mě. Stačí kliknout na „Upravit text“ nebo na mě dvakrát kliknout a můžete přidat podrobnosti o vašich zásadách a měnit font. Toto je ideální místo, kde můžete povědět váš příběh. 

Platební metody

PLATEBNÍ METODY

Kreditní a debetní karty
PAYPAL

Offline platby

FAQ

FAQ

 • Mohu do Nejčastějších dotazů vložit obrázek, video nebo GIF soubor?
  Ano. Pro přidání médií postupujte podlě těchto pokynů: Otevřete nastavení aplikace Klikněte na Spravovat Nejčastější dotazy Vytvořte nebo vyberte dotaz, do kterého chcete média vložit Při upravování odpovědi klikněte na ikonu videa, obrázku nebo GIF souboru Vyberte médium z knihovny a vše uložte.
 • Jak přidám nový dotaz a odpověď?
  Chcete-li přidat nové Nejčastější dotazy, postupujte podle těchto pokynů: Klikněte na tlačítko „Spravovat Nejčastější dotazy“ Ve vašem ovládacím panelu klikněte na „Přidat nové“ a poté vyberte možnost „Otázky a odpovědi“ Každý nový dotaz a odpověď by měly být přiřazeny ke kategorii Vše uložte a zveřejněte. Vaše Nejčastější dotazy můžete kdykoli upravit, změnit jejich pořadí a vybrat jinou kategorii.
 • Jak upravit nebo odebrat název „Nejčastější dotazy“?
  Název můžete upravit v nastavení aplikace. Pokud nechcete, aby byl název vidět, stačí jej vypnout v části „Informace k zobrazení“.
 • Co je oddíl Nejčastější dotazy?
  Oddíl Nejčastější dotazy může být použit pro rychlé odpovědi na obecné otázky, které se týkají vašeho podnikání. Jako „Do jakých zemí zasíláte?“, „Jaká je vaše pracovní doba?“, nebo „Jak si mohu službu zarezervovat?“. Nejčastější dotazy představují skvělý způsob pro orientaci na webu a mohou dokonce pomoci se zlepšením SEO.
bottom of page